П’ятниця, 21 вересня 2018

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Про центр

image

Центр правової інформації у своїй діяльності керується Конституцією України, Указом Президента України «Про Національну програму правової освіти населення» № 992/2001 від 18 жовтня 2001 року.

Основне завдання Центру – розширення можливостей вільного доступу громадян до інформації правового характеру та удосконалення процесів обслуговування користувачів правовими ресурсами на основі використання як традиційних, так і нових бібліотечно-інформаційних технологій.

Центр правової інформації надає комплекс послуг, зокрема кваліфіковану допомогу користувачам бібліотеки і населенню міста у використанні правових інформаційних ресурсів.

Для надання безоплатної юридичної допомоги населенню при Центрі правової інформації Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого відкрита Громадська приймальна спільно зі Всеукраїнською спеціальною колегією з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Діяльність Центру здійснюється відповідно до Статуту НБУ ім. Ярослава Мудрого, Правил користування Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого.

 


Режим роботи ЦПІ:
понеділок – п’ятниця – з 9:00 до 20:00;
субота, неділя – з 10:00 до 18:00.
кожна четверта п’ятниця місяця –
санітарний день

 


Контактна інформація:
адреса: м. Київ, вул. Грушевського, 1
(2-й поверх, загальний читальний зал №1)
e-mail: cpi@nplu.org